Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'LES MALDIVES' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'LES MALDIVES', 3-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Vstup na lodžii. Sprcha, WC zvlášť. Terasa 6 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill, lodžie. K dispozici: pračka. Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu LES MALDIVES, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_314_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'LES MALDIVES', 3-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Vstup na lodžii. Sprcha, WC zvlášť. Terasa 6 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill, lodžie. K dispozici: pračka. Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.1.2018 04:08
Mapa stránek ...