Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Savanna Beach 2' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dvouposchoďový apartmán 50 m2 v 4. patře. Prostorné, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. Velká terasa 10 m2. Zahradní náb ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Savanna Beach 2, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_28_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dvouposchoďový apartmán 50 m2 v 4. patře. Prostorné, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, okno do dvora s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. Velká terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Parkování č. 140. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:55
Mapa stránek ...