Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Rivages de Rochelongue' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 34 m2 v 2. patře. Renovovaný v roce 2014, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), plochá obrazovka, elektrické topení a elektrické rolety. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 2 indukční varná deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Velmi pěkný výhled na moře, na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN] ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Rivages de Rochelongue, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_280_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 34 m2 v 2. patře. Renovovaný v roce 2014, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), plochá obrazovka, elektrické topení a elektrické rolety. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 2 indukční varná deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Velmi pěkný výhled na moře, na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 364 (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 05:18
Mapa stránek ...