Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Rivages de Rochelongue' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 43 m2 v 3. patře, jihovýchodní orientace. Světlé, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka (90 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s panoramatickým oknem s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moř ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Rivages de Rochelongue, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_280_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 43 m2 v 3. patře, jihovýchodní orientace. Světlé, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka (90 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s panoramatickým oknem s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 68. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:54
Mapa stránek ...