Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Rivages de Rochelongue' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 32 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Lodžie. Pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 141 arceau ? clés. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Rivages de Rochelongue, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_280_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 32 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Lodžie. Pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 141 arceau ? clés. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:29
Mapa stránek ...