Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Abbaye du Cap-Les Jardins du Port' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 4 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Abbaye du Cap-Les Jardins du Port, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_270_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 4 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2017 23:36
Mapa stránek ...