Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Savanna Beach I' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie, - 170 cm s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: nekuřá ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Savanna Beach I, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_26_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích v 4. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie, - 170 cm s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký dům. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 02:53
Mapa stránek ...