Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Clos Canta Joy' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'L'Oustal de Camillo', 3-pokojový dům 90 m2. Velmi komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a dvojumyvadlo. 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), umyvadlo a sprcha/WC. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Inte ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Clos Canta Joy, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_264_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'L'Oustal de Camillo', 3-pokojový dům 90 m2. Velmi komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a dvojumyvadlo. 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm, v délce 200 cm), umyvadlo a sprcha/WC. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 19:53
Mapa stránek ...