Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Clos Canta Joy' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'L'Oustal d'Agathe', 3-pokojový řadový dům 90 m2. Úplně renovovaný v roce 2016, velmi komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), umyvadlo a sprcha/WC. 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), umyvadlo a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Terasa. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [ ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Clos Canta Joy, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_264_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'L'Oustal d'Agathe', 3-pokojový řadový dům 90 m2. Úplně renovovaný v roce 2016, velmi komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), umyvadlo a sprcha/WC. 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), umyvadlo a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Terasa. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 20:32
Mapa stránek ...