Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa Bosquet' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojová vila 115 m2 na 2 podlažích. Renovovaná v roce 2015, velmi komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, k bazénu. 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm). Vstup na zahradu, k bazénu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na zahradu. Velká kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na zahradu, na terasu. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzský ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Bosquet, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_262_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová vila 115 m2 na 2 podlažích. Renovovaná v roce 2015, velmi komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD a klimatizace. Vstup na zahradu, k bazénu. 1x dětský pokoj s 1x lůžko (90 cm). Vstup na zahradu, k bazénu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na zahradu. Velká kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na zahradu, na terasu. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka), klimatizace. 1x dětský pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 09:55
Mapa stránek ...