Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maison Michelle' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 60 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. 1x pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj 9 m2 s 1 x 2 lůžka nad sebou, TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. Sprcha/WC. Elektrický grill. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maison Michelle, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_236_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. 1x pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj 9 m2 s 1 x 2 lůžka nad sebou, TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. Sprcha/WC. Elektrický grill. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (2 Auta). Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 01:01
Mapa stránek ...