Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'l'Occitane' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová vila 140 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. E-topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlási ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě l'Occitane, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_235_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 140 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. E-topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 11:15
Mapa stránek ...