Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence Marine' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 23 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: otevřená galerie, výška stropu 170 - 190 cm s 1x francouzským lužkem. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence Marine, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_20_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 23 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: otevřená galerie, výška stropu 170 - 190 cm s 1x francouzským lužkem. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:41
Mapa stránek ...