Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Clos Sainte Thér?se' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic. 8-pokojová vila 280 m2 na 3 podlažích, jižní orientace. Zkosený, otevřený velký salón, na 2 rovinách s otevřený krb, knihovna a TV. Vstup na terasu. Jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Ve 2. patře: zkosený, otevřený velký herní místnost. Odkládací místnost. K disp ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Clos Sainte Thér?se, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_205_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
8-pokojová vila 280 m2 na 3 podlažích, jižní orientace. Zkosený, otevřený velký salón, na 2 rovinách s otevřený krb, knihovna a TV. Vstup na terasu. Jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Ve 2. patře: zkosený, otevřený velký herní místnost. Odkládací místnost. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (oplocený, 3 auta). Pozor prosím: hlásič kouře. Kauce: Euro 760,-.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.6.2018 07:48
Mapa stránek ...