Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Ile St Martin' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 138 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Pěkné zařízení: otevřený vstup s plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, plochá obrazovka, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril) s podávací okénko. WC zvlášť. E- ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Ile St Martin, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_189_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 138 m2 na 2 podlažích, jižní orientace. Pěkné zařízení: otevřený vstup s plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, plochá obrazovka, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril) s podávací okénko. WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Balkon 12 m2, jižní orientace, terasa 21 m2, severní orientace, velká terasa 27 m2 částéčně krytá, jižní orientace, zahrada 40 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Panoramatický výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka, sušička, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (2 Auta), výška 198 cm. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:28
Mapa stránek ...