Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'L'Ile Saint Martin' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: otevřený vstup. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, plochá obrazovka a DVD. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril). WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Terasa 20 m2, jihovýchodní orient ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě L'Ile Saint Martin, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_186_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: otevřený vstup. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: velký obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, plochá obrazovka a DVD. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, gril). WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Terasa 20 m2, jihovýchodní orientace, velká terasa 29 m2 částéčně krytá, jihovýchodní orientace, zahrada 36 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka, sušička, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž (2 auta), výška 198 cm. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 19:50
Mapa stránek ...