Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hautes Vignes' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 24 m2, v přízemí. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. Kabina otevřený s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Vhodné pro rodiny.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hautes Vignes, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_180_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 24 m2, v přízemí. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV. Vstup na terasu. Kabina otevřený s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 10 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 06:08
Mapa stránek ...