Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Mas de la Garrigue I et II' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 36 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV, rádio, CD, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povo ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Mas de la Garrigue I et II, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_150_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 36 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV, rádio, CD, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 09:14
Mapa stránek ...