Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Goélands' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 52 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Lodžie. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Goélands, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_105_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 52 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Lodžie. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:36
Mapa stránek ...