Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Capri' - Francie (Hérault-Aude), Cap d'Agde. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2015, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 27 Cour ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Capri, Cap d'Agde

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6630_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2015, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 27 Cour Capri Bali. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Lednička bez mrazícího boxu, nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 14:41
Mapa stránek ...