Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Marine' - Francie (Gironde), Soulac. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 23 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem a TV. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Výhled na les. Parkování č. 95. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Samostatné lůžko ve zvýšené poloze, nad francouzským lůžkem.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Marine, Soulac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3351_200_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 23 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem a TV. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Výhled na les. Parkování č. 95. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Samostatné lůžko ve zvýšené poloze, nad francouzským lůžkem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 15:47
Mapa stránek ...