Ubytování ve Francii, Soulac (Gironde) v apartmánu 'Marine'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Marine, Soulac

Francie, Gironde, Soulac

Francie, Gironde, Soulac
Číslo objektu: FR3351.200.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3351_200_3/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.729,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 23 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem a TV. Vstup na lodžii. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Výhled na les. Parkování č. 95. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Samostatné lůžko ve zvýšené poloze, nad francouzským lůžkem.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Marine', 4-podlažní. 50 m od moře, nutno přejít silnici. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod, potraviny, restaurace 100 m, písečná pláž 50 m. Tenis 200 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Soulac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Lázně pro léčbu dýchacích cest a letovisko s 2'900 obyvatel přímo u moře, 100 km severně od Bordeaux, 11 km jižně od Royan. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti. Centrum thalassoterapie 10 km. Pozoruhodné je umělecké museum 'Musée des peintres del'Aquitaine'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén. Plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zábavní park 'Soulac Spider Park'. Divoké pobřeží s nudistickou pláží. Všechny naše rezidence jsou v Soulac l'Amélie (4 km), nebo v Le Verdon (8 km). Vycházky do lesů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2018 12:26
Mapa stránek ...