Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Hameaux de l'Amélie' - Francie (Gironde), Soulac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový dům 28 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 240 - 170 cm s 1x francouzským lužkem. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování č. 101. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Hameaux de l'Amélie, Soulac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3351_100_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový dům 28 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 240 - 170 cm s 1x francouzským lužkem. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování č. 101.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 03:56
Mapa stránek ...