Ubytování ve Francii, Soulac (Gironde) v rekreačním domě 'Les Hameaux de l'Amélie'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Hameaux de l'Amélie, Soulac
★★

Francie, Gironde, Soulac

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Francie, Gironde, Soulac
Číslo objektu: FR3351.100.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3351_100_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 15.353,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový dům 28 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 240 - 170 cm s 1x francouzským lužkem. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Parkování č. 101.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence "Les Hameaux de l'Amélie". Mimo obec, 4 km od centra Soulac, 300 m od moře. Parkovací místo. Potraviny 300 m, restaurace 250 m, písečná pláž 300 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Soulac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Lázně pro léčbu dýchacích cest a letovisko s 2'900 obyvatel přímo u moře, 100 km severně od Bordeaux, 11 km jižně od Royan. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti. Centrum thalassoterapie 10 km. Pozoruhodné je umělecké museum 'Musée des peintres del'Aquitaine'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén. Plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zábavní park 'Soulac Spider Park'. Divoké pobřeží s nudistickou pláží. Všechny naše rezidence jsou v Soulac l'Amélie (4 km), nebo v Le Verdon (8 km). Vycházky do lesů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 2.6.2020 23:02
Mapa stránek ...