Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Hameaux de l'Amélie' - Francie (Gironde), Soulac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 30 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 240 - 170 cm s 2x lůžko. E-topení. 2x terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Hameaux de l'Amélie, Soulac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3351_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 30 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 240 - 170 cm s 2x lůžko. E-topení. 2x terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 07:22
Mapa stránek ...