Ubytování ve Francii, Soulac (Gironde) v rekreačním domě 'Les Hameaux de l'Amélie'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Hameaux de l'Amélie, Soulac
★★

Francie, Gironde, Soulac

Francie, Gironde, Soulac
Číslo objektu: FR3351.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3351_100_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 21.423,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 30 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 240 - 170 cm s 2x lůžko. E-topení. 2x terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les Hameaux de l'Amélie'. Mimo obec, 4 km od centra Soulac, 300 m od moře. Parkovací místo. Potraviny 300 m, restaurace 250 m, písečná pláž 300 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Soulac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Lázně pro léčbu dýchacích cest a letovisko s 2'900 obyvatel přímo u moře, 100 km severně od Bordeaux, 11 km jižně od Royan. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti. Centrum thalassoterapie 10 km. Pozoruhodné je umělecké museum 'Musée des peintres del'Aquitaine'.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén. Plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zábavní park 'Soulac Spider Park'. Divoké pobřeží s nudistickou pláží. Všechny naše rezidence jsou v Soulac l'Amélie (4 km), nebo v Le Verdon (8 km). Vycházky do lesů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.3.2018 23:21
Mapa stránek ...