Ubytování ve Francii, Ludon-Médoc (Gironde) v rekreačním domě 'Communal'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Communal, Ludon-Médoc
★★★

Francie, Gironde, Ludon-Médoc

Francie, Gironde, Ludon-Médoc
Číslo objektu: FR3340.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3340_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 35.796,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 100 m2. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 42 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený).
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'Communal'. 800 m od centra, 45 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2 (oplocený), bazén vyhřívaný, chráněný (9 x 4 m, hloubka 160 cm, 01.05.-31.10.) s čištěním pomocí elektrolýzy soli. Altán, terasa (200 m2), zahradní nábytek, gril. Obchod, restaurace 800 m. Golfové hřiště 10 km, tenis 800 m. Bazén s ochranným zařízením. K dispozici 4 jízdních kol.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Ludon-Médoc:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Ludon-Médoc leží uprostřed oblasti vinic Medoc na okraji 'Route des Châteaux'. Vynikající výchozí bod pro početné exkurze, jako na př. k zámkům Medoc, nebo do města architektů Bordeaux. Klidná vesnice, 20 km severně od Bordeaux. V obci: potraviny.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 45 km od obce. Jezero ke koupání, 40 km od obce.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:14
Mapa stránek ...