Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Landaises' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Landaises, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_900_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:42
Mapa stránek ...