Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Landaises' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 41 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: galerie s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. E-topení. Terasa 15 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Landaises, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_900_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 41 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: galerie s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. E-topení. Terasa 15 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:28
Mapa stránek ...