Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins de Lacanau' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 37 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, trouba, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Galerie s 1x pohovka a TV. E-topení. Terasa, západní orientace, zahradní sezení 120 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 25.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins de Lacanau, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_820_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 37 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s plochá obrazovka. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, trouba, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Galerie s 1x pohovka a TV. E-topení. Terasa, západní orientace, zahradní sezení 120 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 25.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 07:58
Mapa stránek ...