Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Sables d'Argent' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 17 m2 v 1. patře. Vstup s 1x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Malý balkon, západní orientace. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Sables d'Argent, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_800_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 17 m2 v 1. patře. Vstup s 1x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Malý balkon, západní orientace. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:27
Mapa stránek ...