Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Horizon Marin' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. Parkování č. 16. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Horizon Marin, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_750_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. Parkování č. 16. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2017 18:14
Mapa stránek ...