Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Golf Loisirs' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Velká kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Koupelna/WC. Terasa, západní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Golf Loisirs, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_680_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 70 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Velká kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Koupelna/WC. Terasa, západní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 18 (2 Auta). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:42
Mapa stránek ...