Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Océanide' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 1. patře. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. Sprcha. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 38. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Océanide, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_600_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 na 2 podlažích v 1. patře. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. Sprcha. Ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). WC zvlášť. E-topení. Balkon, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 38. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 23:46
Mapa stránek ...