Ubytování ve Francii, Lacanau (Gironde) v apartmánu 'Jardins de la Pin?de'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Jardins de la Pin?de, Lacanau
★★

Francie, Gironde, Lacanau

Francie, Gironde, Lacanau
Číslo objektu: FR3350.550.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_550_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.801,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 32 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: galerie zkosený, výška stropu 190 - 80 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Terasa krytá, severní orientace, velká terasa, východní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 18.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Jardins de la Pin?de'. 1.7 km od centra, 5 km od jezera. Společné: bazén (12 x 6 m, hloubka 150 cm, 15.06.-15.09.). Parkovací místo. Obchod 1.7 km, supermarket 1.7 km, restaurace 1.7 km, písečná pláž 1.7 km. Golfové hřiště 800 m, tenis 300 m, jízdárna 15 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Lacanau:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nachází se v národním parku Landes a můžete zde obdivovat divoké pláže o délce 100 km obklopené lesy a 200 hektarovým jezerem. Rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 60 km severo-západně od Bordeaux, 80 km severně od Arcachon. V obci: supermarket, potraviny, restaurace, bar, diskotéka, kasino, kino.
informace pro letní ubytování
V srpnu se koná světová soutěž v surfingu. 80 km cyklistických tras. Plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis (21x venkovní kurt, 2x krytý kurt), squash, golfové hřiště 18 jamek, l'Ardilouse 2x dalši golfové hřiště v okruhu 1 - 2 km. Rajtování. Rybaření (s povolením). Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 22:02
Mapa stránek ...