Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Picasso' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová chata 60 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 16 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Picasso, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_54_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 60 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 16 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:45
Mapa stránek ...