Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Picasso' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 85 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a WC zvlášť. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 30 m2, jižní orientace terasa 20 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Ložnice s francouzským lůžkem a WC zvlášť, umyvadlo dosaž ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Picasso, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_51_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 85 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, umyvadlo a WC zvlášť. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 30 m2, jižní orientace terasa 20 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Ložnice s francouzským lůžkem a WC zvlášť, umyvadlo dosažitelné odděleným vstupem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 20:26
Mapa stránek ...