Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Golf de l'Ardilouse' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 33 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm), TV a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Galerie s 1x lůžko. E-topení. Terasa 13 m2, východní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 315 ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Golf de l'Ardilouse, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_500_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 33 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (90 cm), TV a plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Galerie s 1x lůžko. E-topení. Terasa 13 m2, východní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 315.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:42
Mapa stránek ...