Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons de l'Océan' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 38 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 106. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons de l'Océan, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_450_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 38 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2015: obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 106. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:09
Mapa stránek ...