Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chalet du Golf' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová chata 40 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled Golfové hřiště. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chalet du Golf, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_43_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 40 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled Golfové hřiště. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:55
Mapa stránek ...