Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Greenland' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 115 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a DVD. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (v délce 170 cm). Koupelna. E-topení. Velká terasa 134 m2 částéčně krytá, východní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Greenland, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_39_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 115 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV a DVD. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (v délce 170 cm). Koupelna. E-topení. Velká terasa 134 m2 částéčně krytá, východní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 13:54
Mapa stránek ...