Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Het Club' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová polovina dvojdomku 95 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (žebřík) galerie, výška stropu 70 - 120 cm s 1x pohovka pro 2 osoby. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Het Club, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_370_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 95 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. V horním patře: (žebřík) galerie, výška stropu 70 - 120 cm s 1x pohovka pro 2 osoby. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:05
Mapa stránek ...