Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Quatre Saisons' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 33 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Quatre Saisons, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_340_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 33 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem. Terasa, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 15:41
Mapa stránek ...