Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ortal Océan' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 31 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 5 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ortal Océan, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_280_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 31 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV a plochá obrazovka. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 5 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.12.2017 12:01
Mapa stránek ...