Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Domaine Golf Resort' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 62 m2 na 2 podlažích. Renovovaný, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť. Terasa, západní orientace, malé zahradní sezení. Zahradní nábytek, le ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Domaine Golf Resort, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_251_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 62 m2 na 2 podlažích. Renovovaný, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť. Terasa, západní orientace, malé zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Výhled golf. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:04
Mapa stránek ...