Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Domaine Golf Resort' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Dolce Gusto) extra, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon 9 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, lehátka (1x). Pěkný výhled. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Domaine Golf Resort, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Dolce Gusto) extra, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon 9 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, lehátka (1x). Pěkný výhled. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 01:02
Mapa stránek ...