Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Eden Club' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová vila 97 m2 na 2 podlažích, západní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 33 m2 s TV a DVD. Vstup k bazénu. 1x pokoj 11 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna a dvojumyvadlo. Vstup k bazénu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo) extra) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj 11 m2, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-tope ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Eden Club, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_222_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 97 m2 na 2 podlažích, západní orientace. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 33 m2 s TV a DVD. Vstup k bazénu. 1x pokoj 11 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna a dvojumyvadlo. Vstup k bazénu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo) extra) s bar. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj 11 m2, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. E-topení. Malý balkon 3 m2, terasa 17 m2, terasa 50 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (3x). K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 07:45
Mapa stránek ...