Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Villa Val Rose' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 70 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x otevřený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 16 m2, krytá, východní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Villa Val Rose, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_211_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 70 m2. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x otevřený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 16 m2, krytá, východní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 21:41
Mapa stránek ...