Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Palombes' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 32 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, západní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 23. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Palombes, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_200_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 32 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, západní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 23.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 09:12
Mapa stránek ...