Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Village Cheval Spa Résidences' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 36 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Village Cheval Spa Résidences, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_190_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 36 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 13:38
Mapa stránek ...